Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

VB Leasing

VB Leasing to spółka, której udziałowcami są: VOLKSBANK AG i VR LEASING AG.

VOLKSBANK AG jest czołowym austriackim bankiem grupy Volksbank, a jednocześnie bankiem komercyjnym o międzynarodowym zasięgu. Należy do czołowych banków obsługujących zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również duże firmy. Poprzez spółki-córki w kraju i zagranicą VOLKSBANK AG obecny jest również w branży detalicznej. Szeroką paletę usług uzupełnia oferta leasingowa, faktoring, fundusze inwestycyjne oraz bankowość inwestycyjna.

Niemiecka spółka VR LEASING plasuje się w czołówce największych europejskich spółek leasingowych. Jest członkiem zrzeszenia banków Volksbanken Raiffeisenbanken. Oferta VR LEASING obejmuje leasing ruchomości i nieruchomości jak również związane z nimi usługi serwisowe. Szeroką paletę produktów uzupełniają factoring oraz fundusze inwestycyjne. VR LEASING dysponuje rozbudowaną siecią placówek w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

VB Leasing Polska SA należy do koncernu VB-Leasing International Holding GmbH. Z powodzeniem wykorzystuje jego doświadczenie i know-how. Obecnie jest jedną z wiodących spółek leasingowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz liczącą się firmą na rynku polskim.

Spółka umożliwia swoim Klientom dostęp do środków trwałych, oferując bezpieczny i nowoczesny pakiet usług finansowych. VB Leasing korzysta ze specjalistycznej wiedzy w zakresie specyfiki poszczególnych grup przedmiotów leasingu i branż, a swoją strategię sprzedaży dostosowuje do potrzeb określonych segmentów rynku.

VB Leasing zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo finansowe świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki swojemu doświadczeniu, bliskiemu kontaktowi z Klientami oraz znajomości rynku VB Leasing jest partnerem godnym zaufania.

Misja VB Leasing
Poznając bieżące potrzeby Klientów dopasowujemy do nich naszą ofertę. Gwarantując wysoki standard i bezpieczeństwo świadczonych usług utrzymujemy znaczącą pozycję na rynku.

Pożyczki dla osób niewypłacalnych
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY