Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

Raiffeisen Leasing…

Raiffeisen-Leasing Polska S.A. (RLPL) rozpoczęła swoją działalność 30 stycznia 1998 roku. Spółka jest członkiem jednej z najbardziej znanych
i aktywnych grup finansowych działających na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Akcjonariuszami RLPL są Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Raiffeisen Leasing International GmbH (RLI). Udział obydwu akcjonariuszy jest równy, każdy posiada 50% akcji. Przez lata obecności na polskim rynku, RLPL budowała silną pozycję rynkową, co pozwoliło nam stać się wiodącą firmą dostarczającą swoim Klientom usługi leasingowe.

Z około 10% udziałem w rynku znajdujemy się na drugiej pozycji wśród firm leasingowych w Polsce.

Działalność Raiffeisen-Leasing Polska S.A. opiera się na finansowaniu wszelkich środków trwałych, takich jak:

    samochody osobowe, ciężarowe,    specjalistyczne środki transportu,    ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy,    maszyny i urządzenia,    linie technologiczne,    sprzęt IT,    sprzęt biurowy,    jachty i łodzie,    samoloty,    nieruchomości.

Pożyczka całkowicie online
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY