Pekao


Pekao S.A. to jeden z najpopularniejszych i najstarszych banków w Polsce. Bank ten przygotował bogatą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów bankowości prywatnej oraz firm i korporacji.


Dla klienta detalicznego Pekao oferuje m.in. konta osobiste (w tym konta sprofilowane, np. internetowe, dla dzieci albo dla studentów), kredyty i pożyczki (gotówkowe, hipoteczne), produkty oszczędnościowe, ubezpieczenia assistance i karty kredytowe.


W ramach usług bankowości prywatnej bank oferuje dodatkowo np. pakiety usług, bogate ofertę sposobów zarządzania aktywami (choćby lokaty, bony skarbowe, transakcje walutowe, fundusze inwestycyjne, usługi rynku kapitałowego) i program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych.


Firmom i korporacjom Pekao proponuje obok rachunków, kredytów czy produktów depozytowych m.in.także autodealing, faktoring i leasing.

Pożyczki dla osób niewypłacalnych
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY