Open Finance S.A.

Open Finance jest największą firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. Doradcy finansowi bezpłatnie pomogą wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt mieszkaniowy w ponad 20 bankach. Za darmo wykonamy porównanie ofert kredytowych i doradzimy jak dostać korzystny tani kredyt na mieszkanie.

Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i oprocentowanie kredytu więc nie musisz już sam korzystać z kalkulatora rat. Podpowie również czy możesz skorzystać z programu dopłat „Rodzina na swoim” i czy opłaca się wziąć kredyt hipoteczny w euro.

Open Finance jest w posiadaniu jednych z najlepszych produktów finansowych na rynku. Osoby chcące pomnażać swoje oszczędności zainteresują następujące produkty: lokata optymalna, lokata terminowa, lokata internetowa, lokata strukturyzowana, polisolokata, lokata timingowa, lokata online, konto oszczędnościowe i konto optymalne.

Pzu skręcenie stawu skokowego
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY