Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

Open Finance S.A.

Open Finance jest największą firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. Doradcy finansowi bezpłatnie pomogą wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt mieszkaniowy w ponad 20 bankach. Za darmo wykonamy porównanie ofert kredytowych i doradzimy jak dostać korzystny tani kredyt na mieszkanie.

Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i oprocentowanie kredytu więc nie musisz już sam korzystać z kalkulatora rat. Podpowie również czy możesz skorzystać z programu dopłat „Rodzina na swoim” i czy opłaca się wziąć kredyt hipoteczny w euro.

Open Finance jest w posiadaniu jednych z najlepszych produktów finansowych na rynku. Osoby chcące pomnażać swoje oszczędności zainteresują następujące produkty: lokata optymalna, lokata terminowa, lokata internetowa, lokata strukturyzowana, polisolokata, lokata timingowa, lokata online, konto oszczędnościowe i konto optymalne.

Bardzo tanie pierscionki
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY