mBank

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce. Oferuje on swoje usługi zarówno Klientom indywidualnym jak i mikrofirmom.

Atrybutem mBanku od lat pozostaje innowacyjność. Możliwość korzystania z funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń albo kredytów przez internet i telefon to standard dostępny dla jego użytkowników. Dlatego „Maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” to hasło, które od lat najlepiej opisuje pierwszy wirtualny bank w Polsce.

Oferta produktowa mBanku jest szeroka. Poza tradycyjnymi produktami, takimi jak rachunki, lokaty, inwestycje czy też kredyty, mBank udostępnia swoim klientom następujące usługi: mEmeryturę, mUbezpieczenia, mTelefonię oraz mZakupy. Klienci potrzebujący wsparcia przy wyborze produktu mogą liczyć na pomoc Operatorów mLinii pod numerem 801 300 800 oraz doradców w punktach sprzedaży sieci Aspiro (Centra Finansowe i mKioski).

Z racji tego, że mBank jest bankiem internetowym, Użytkownicy jego produktów mają możliwość korzystania z nich 24h/dobę dzięki następującym kanałom: Internet, telefon oraz urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe i tablety.

W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, mBank otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).

Liczba Klientów mBanku sięga ponad 2 600 000. Na terenie całej Polski znajduje się ponad 4 500 mBankowych bankomatów. Z racji tego, że mBank jest bankiem w pełni internetowym, jako taki, nie posiada on placówek.

mBank jest częścią notowanego na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych BRE Banku, wyspecjalizowanego w obsłudze firm, korporacji i instytucji.

mBank Bankowość Detaliczna BRE Banku SA- centrala znajduje się w Łodzi na ul. Piłsudskiego 3, KRS 0000025237, NIP 526 021 50 88.

Pozabankowe pożyczki długoterminowe
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY