GBS Bank

 Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku (GBS Bank) szczyci się mianem banku blisko związanego z ludźmi, którzy żyją i pracują na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. GBS Bank na przestrzeni lat swojej nieprzerwanej działalności, mocno zakorzenił się w tym regionie.

Od 1995 do 2000 roku GBS Bank zrealizował połączenia z 4 bankami spółdzielczymi i uruchomił 8 placówek.

24 czerwca 2009 r. parafowano umowę zrzeszenia pomiędzy GBS Bankiem, a Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie. Na mocy zawartej umowy, największa instytucja finansowa regionu zachodniopomorskiego nawiązała współpracę z największą grupą banków spółdzielczych w Polsce.

28 lipca 2011r. to data, którą Klienci i władze GBS Banku zapamiętają na długo. Tego dnia bowiem nasz bank zadebiutował na Rynku Obligacji Catalyst Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Online chwilówki bez bik i opłaty rejestracyjnej
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY