Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

Do końca marca 2013 roku Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe promocje kredytów mies…

Do końca marca 2013 roku Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe promocje kredytów mieszkaniowych polegające na zniesieniu kosztów prowizji z tytułu udzielenia kredytu oraz opłaty za inspekcję przedmiotu zabezpieczenia.

 

Warunki promocyjne:

Promocja Prowizja 0%polega na zniesieniu opłaty z tytułu udzielenia kredytu oprocentowanego stopą zmienną. Oferta dotyczy finansowania zarówno w PLN, jak i EUR, w wysokości min. 100 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w walucie obcej.

Szczegóły:

brak prowizji przygotowawczej z tytułu udzielenia kredytu,

waluta kredytu: PLN oraz EUR (przy czym kredyty mieszkaniowe w EUR udzielane są w indywidualnych przypadkach, a podstawowym warunkiem jest uzyskiwanie miesięcznych dochodów netto w wysokości minimum 12 tys. zł,

minimalna wysokość: 100 tys. zł lub równowartość w walucie obcej,

oprocentowanie: zmienne,

prowizja za przedterminową spłatę: bez opłat po pięciu latach od wypłaty kwoty kredytu lub jego pierwszej transzy; w innym razie: 2 proc. od kwoty spłaty, przy czym istnieje możliwość bezprowizyjnej spłaty 30% kwoty kredytu w ciągu pierwszych 5 lat kredytowania w przypadku osób, które zdecydują się na zakup produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego z linii db Inwestuj w Przyszłość,

marża wyższa w stosunku do tej obowiązującej dla pozostałych kredytów mieszkaniowych z oferty Banku, określonej dla danego przypadku, o 0,2 p.p. dla PLN (0,1 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy i 0,3 p.p. dla EUR
(0,2 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy.

Brak opłaty za inspekcję nieruchomości

 

Zniesienie opłaty – standardowo wynoszącej 300 zł – za inspekcję nieruchomości przed udzieleniem kredytu w PLN, będzie obowiązywało do końca marca 2013 r.

 

Niniejszy materiał, wraz z informacjami w nim zawartymi, nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zawiera on jedynie ogólne informacje na temat opisywanej promocji. Dokument ten jest przygotowany ze względów informacyjnych wyłącznie na potrzeby mediów. W celu otrzymania dalszych informacji prosimy o kontakt z Deutsche Bank PBC S.A.

  

Tani kredyt mieszkaniowy

Bardzo tanie pierscionki
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY