Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

Alior Bank jako pierwszy wprowadził 180-dniowe lokaty w EUR i USD z kapitalizacją dzienną….

Ogłoszenia kredyty
Alior Bank jako pierwszy wprowadził 180-dniowe lokaty w EUR i USD z kapitalizacją dzienną. Minimalna kwota wymagana do otwarcia lokaty to odpowiednio 200 EUR lub 200 USD. 

Oprocentowanie nominalne lokat wynosi 2% (EUR i 1,9% (USD w skali roku. W przypadku ulokowania kwoty, od której – na skutek obowiązujących przepisów w zakresie zaokrąglania podstawy opodatkowania i kwoty podatku – nie jest pobierany podatek od zysków kapitałowych (tzw. podatek Belki, oprocentowanie odpowiada stawce 2,48% (EUR i 2,36% (USD na lokacie tradycyjnej. Są to obecnie jedne z najwyższych stawek oprocentowania lokat walutowych dostępne na rynku. Maksymalne kwoty, dla których nie jest pobierany podatek Belki to 10 390 EUR i 14 500 USD (kwoty te podane są przy założeniu, że kurs walutowy w czasie trwania lokaty nie zmieni się o więcej niż 10%.
 
Lokatę można otworzyć bez posiadania rachunku – w dowolnym oddziale banku lub – jeśli klient posiada już konto walutowe – przez Internet lub telefonicznie.
 
Alior Bank oferuje także atrakcyjnie oprocentowane lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek w złotych. Lokata na 180 dni jest oprocentowana na 4% w skali roku, a dwuletni depozyt na 4,9%.

Źródło: Alior Bank

Bardzo tanie pierscionki
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY