Alior Bank

Alior Bank działa na polskim rynku od trzech lat. Pierwsze oddziały zostały otwarte 28 października 2008 roku, zaś oficjalny start Alior Banku nastąpił 17 listopada 2008 roku.

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów: detalicznego i biznesowego.

Strategia banku zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, w oparciu o zasady tradycyjnej i solidnej bankowości: przejrzystość, bezpieczeństwo, stabilność, odpowiedzialność, doradztwo, przedsiębiorczość oraz innowacyjność. Oferta banku skierowana jest do klientów, którzy oczekują wyższego poziomu usług, doradztwa i wyższej zyskowności produktów. Bank udostępnia w standardzie produkty i usługi, które dotychczas oferowane były jedynie wybranym, najbogatszym Klientom, oraz produkty dotąd niedostępne na rynku.

Alior Bank obsługuje już 720 000 Klientów, z czego 75 000 to Klienci biznesowi. Równie dynamicznie rośnie baza depozytów – w lipcu 2011 r. ich wolumen przekroczył 8,4 mld złotych. W tym samym czasie bank udzielił 7,9 mld zł kredytów.

W 2010 roku Alior Bank był laureatem rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”, zwyciężając w kategoriach „Najlepszy bank detaliczny”, „Najlepszy bank dla seniora” i „Najlepszy bank dla osób niepełnosprawnych”. W kategorii „Najlepszy bank internetowy” Alior Bank zajął 3. miejsce. Ponadto miesięcznik „Forbes” przyznał Alior Bankowi 2. miejsce w rankingu „Najlepszy bank dla firm”.

Centrala banku znajduje się w Warszawie, natomiast jego zaplecze techniczne i operacyjne zlokalizowane jest w Krakowie. Alior Bank w krótkim czasie zbudował szeroką sieć dystrybucji. W lipcu 2011 roku Klienci obsługiwani byli w 200 oddziałach własnych oraz ponad 130 placówkach Alior Partner, a także w 8 centrach biznesowych. Do końca 2011 r. bank planuje otworzyć dalszych 70 placówek partnerskich.

Alior Bank – spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie 00-807 przy Al. Jerozolimskich 94, kapitał zakładowy w całości opłacony, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000305178, REGON 141387142, NIP 1070010731.

Pozyczka online bez weryfikacji
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY