Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

2 lipca br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie ogłoszono i nagrodzono laureat&…

Szukam pożyczki prywatnej 2 lipca br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie ogłoszono i nagrodzono laureatów VI edycji Konkursu na Biznesplany 2009 organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i Fundację BRE Banku.

W tegorocznej edycji zgłoszono ponad 800 biznesplanów, a do konkursu swoje pomysły przedłożyło ponad 1200 uczestników. Kapituła konkursu, w obradach której brał udział m.in. Henryk Okrzeja, prezes zarządu Fundacji BRE Banku, nagrodziła autorów najlepszych pomysłów i przyznała wyróżnienia.

Z każdym rokiem biznesplany zgłaszane do konkursu są coraz bardziej interesujące – mówi Henryk Okrzeja, prezes zarządu Fundacji BRE Banku. Bardzo się cieszę, że młodzi ludzie nie boją się innowacyjnych i odważnych pomysłów, gdyż to właśnie one przekładają się na rewolucjonizujące naszą rzeczywistość rozwiązania. Mam nadzieję, że choć część z tych, które wyróżniliśmy tym roku znajdzie swoje zastosowanie na rynku – dodaje Henryk Okrzeja.

Laureaci VI edycji Konkursu na Biznesplany 2009:

miejsce I – projekt Titanis bci Mateusz Kruszyński
miejsce II – projekt qodo.pl Paweł Jurczyk i Michał Marczak
miejsce III – projekt Geologis Łukasz Cudek, Łukasz Kmiecik

Pomysły wyróżnione:

Sunshine Profits Przemysław Radomski
4c Future Norbert Kołos
Kartarabatowa.eu Maciej Kitajewski
Bobble Club Piotr Ożlański
Akademia Młodego Naukowca Anna Julia Sielaff
200 Procent Damian Redmer
Wirtualny Dziennik Piotr Winter i Norbert Przybyła

Zwycięski projekt otrzymał prestiżowy tytuł Najlepszego pomysłu na Biznes 2009. Dla zdobywców I, II i III miejsca nagrody finansowe ufundowała Fundacja BRE Banku. Przyznano również wyróżnienia. Uczestnicy konkursu odbyli szkolenia z zakresu przygotowywania biznesplanów, a 60 finalistów ma możliwość przetestowania swoich pomysłów pod skrzydłami AIP.

Organizowany od 6 lat Konkurs na Biznesplany jest szansą dla młodych ludzi na spróbowanie swoich sił w roli przedsiębiorców i realizację marzeń o prowadzeniu własnego biznesu. W trakcie 5 lat funkcjonowania AIP – największej sieci inkubatorów w Europie – swoje firmy utworzyło ponad 4000 osób, a obecnie pod jej skrzydłami swoje pomysły biznesowe realizuje 1400 osób.

Źródło: BRE Bank

Porównanie produktów bankowych praca licencjacka
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY