Pożyczki porównanie środa, 16 grudnia 2015r.

Ranking pożyczek i kredytó gotówkowych wtorek, 15 grudnia 2015r.


ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Wybierz rodzaj produktu jaki Cię interesuje i zobacz porównanie. Zestawienie prezentowane w naszym serwisie zawiera większość ofert dostępnych na rynku. Bezpośrednio z naszej strony możesz przesłać wniosek w ciagu kilku minut


16 grudnia br. w siedzibie Banku Millennium odbyła się uroczystość wręczenia nagród la…

Kredyty ogłoszenia

 16 grudnia br. w siedzibie Banku Millennium odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu Taksówką do marzeń.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele zarządu Banku Millennium, przedstawicielka serwisu YouTube i członkowie Jury konkursu. Zwycięzca konkursu Taksówką do marzeń otrzymał 100 tys. zł na realizację swojego marzenia, jakim jest otwarcie parku do wakeboardingu. Inwestycja planowana jest w miejscowości Nierzyn, będzie to pierwsza tego typu atrakcja w województwie lubuskim.

 

Drugie miejsce w rywalizacji zajęła autorka filmu Dokończyć film dokumentalny Totemy Mocy – jej marzeniem jest dokończenie filmu dokumentalnego o wyprawie do Amazonii i w Andy. Na realizację swojego marzenia otrzymała nagrodę w wysokości 20 tys. zł. Na trzecim miejscu uplasował się autor filmu Hala do hipoterapii. Nagroda w wysokości 10 tys. zł pomoże sfinansować budowę niewielkiej hali, w której będą prowadzone zajęcia hipoterapii dla niepełnosprawnych dzieci. Bank Millennium przyznał także jedną nagrodę specjalną w wysokości 5 tys. zł za kreatywność i ciekawą formę przedstawienia swoich planów.

 

Zadaniem uczestników konkursu Taksówką do marzeń było zaprezentowanie swojego marzenia w krótkim filmie i opublikowanie go w sekcji konkursowej kanału Banku Millennium na YouTube (www.youtube.com/bankmillennium. Film można było nagrać także w specjalnie przygotowanej taksówce Banku Millennium, która odwiedziła wybrane polskie miasta.

 

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników serwisu YouTube. W trakcie trwania konkursu filmy umieszczone w kanale Baku Millennium obejrzano ponad 2,5 miliona razy. Na 220 filmów, które zakwalikowały się do finału rywalizacji, oddano łącznie ponad 324 tys. głosów.

 

Rozdanie nagród w konkursie Taksówką do marzeń było także okazją do spotkania ze zwycięzcą ubiegłorocznej edycji konkursu, realizowanego przez Bank Millennium na YouTube. Dzięki nagrodzie w wysokości 100 tys. zł spełnił on swoje marzenie, jakim było uruchomienie własnego studia nagrań.

Źródło: Bank Millennium

Kredyty ogłoszenia

Pozyczki na dowod opole
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY