Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

16 grudnia br. w siedzibie Banku Millennium odbyła się uroczystość wręczenia nagród la…

Kredyty ogłoszenia

 16 grudnia br. w siedzibie Banku Millennium odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu Taksówką do marzeń.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele zarządu Banku Millennium, przedstawicielka serwisu YouTube i członkowie Jury konkursu. Zwycięzca konkursu Taksówką do marzeń otrzymał 100 tys. zł na realizację swojego marzenia, jakim jest otwarcie parku do wakeboardingu. Inwestycja planowana jest w miejscowości Nierzyn, będzie to pierwsza tego typu atrakcja w województwie lubuskim.

 

Drugie miejsce w rywalizacji zajęła autorka filmu Dokończyć film dokumentalny Totemy Mocy – jej marzeniem jest dokończenie filmu dokumentalnego o wyprawie do Amazonii i w Andy. Na realizację swojego marzenia otrzymała nagrodę w wysokości 20 tys. zł. Na trzecim miejscu uplasował się autor filmu Hala do hipoterapii. Nagroda w wysokości 10 tys. zł pomoże sfinansować budowę niewielkiej hali, w której będą prowadzone zajęcia hipoterapii dla niepełnosprawnych dzieci. Bank Millennium przyznał także jedną nagrodę specjalną w wysokości 5 tys. zł za kreatywność i ciekawą formę przedstawienia swoich planów.

 

Zadaniem uczestników konkursu Taksówką do marzeń było zaprezentowanie swojego marzenia w krótkim filmie i opublikowanie go w sekcji konkursowej kanału Banku Millennium na YouTube (www.youtube.com/bankmillennium. Film można było nagrać także w specjalnie przygotowanej taksówce Banku Millennium, która odwiedziła wybrane polskie miasta.

 

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników serwisu YouTube. W trakcie trwania konkursu filmy umieszczone w kanale Baku Millennium obejrzano ponad 2,5 miliona razy. Na 220 filmów, które zakwalikowały się do finału rywalizacji, oddano łącznie ponad 324 tys. głosów.

 

Rozdanie nagród w konkursie Taksówką do marzeń było także okazją do spotkania ze zwycięzcą ubiegłorocznej edycji konkursu, realizowanego przez Bank Millennium na YouTube. Dzięki nagrodzie w wysokości 100 tys. zł spełnił on swoje marzenie, jakim było uruchomienie własnego studia nagrań.

Źródło: Bank Millennium

Kredyty ogłoszenia

Nabici w citi przy kredytach hipotecznych
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY