Ogłoszenia Finansowe

Sklep Internetowy

14 lutego Bank Pekao SA podpisał umowę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, zakładającą ws…

Pożyczka internetowa 14 lutego Bank Pekao SA podpisał umowę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, zakładającą wspólne działania skierowane do emerytów, rencistów i pozostałych odbiorców świadczeń ZUS w zakresie otwierania i korzystania z rachunków bankowych. Umowa to wynik wygranego przez Bank Pekao SA konkursu ogłoszonego przez ZUS.
sas(42546;
Celem wspólnych działań Banku Pekao i ZUS jest dotarcie do świadczeniobiorców ZUS, którzy nie posiadają jeszcze rachunku bankowego z ofertą jego otwarcia oraz zachęcenie do bezgotówkowej formy pobierania emerytur i rent.
 
W ramach umowy z ZUS, Bank Pekao przygotował specjalną ofertę Eurokonta Aktywnego dla osób pobierających świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, którzy do tej pory nie posiadali rachunku bankowego. Dodatkowo Eurokonto dla świadczeniobiorców ZUS zostało rozszerzone o dedykowany pakiet ubezpieczeń assistance na telefon przygotowany z myślą o potrzebach posiadaczy rachunków:

Ubezpieczenie medyczne w kraju – zapewniające pomoc medyczną w razie nieszczęśliwego wypadku, m.in.  pomoc lekarza czy pielęgniarki, transport do przychodni czy szpitala, opiekę pielęgniarki w domu po pobycie w szpitalu, czy dostarczenie leków w sytuacji zachorowania i braku możliwości samodzielnego wykupienia recept.
Ubezpieczenie domowe umożliwiające skorzystanie z bezpłatnej pomocy specjalisty w razie awarii w domu, np. hydraulika, elektryka, ślusarza, a także bezpłatnej naprawy telewizora, pralki czy lodówki czy innego sprzętu RTV/AGD.
Dostęp do szerokiego  zakresu informacji z różnych dziedzin poczynając od informacji medycznych o lekach, metodach  rehabilitacji, konsultacji medycznych z lekarzem poprzez informacje dotyczących różnego rodzaju remontów w mieszkaniu, dostępu do listy polecanych specjalistów, aż po ciekawe informacje z najbliżej dostępnych ośrodków kulturalnych dla seniorów, aktualnych wydarzeniach kulturalnych itp.

 
Do dyspozycji klientów dostępna jest szeroka sieć oddziałów Banku Pekao SA – ponad 1000 placówek w całej Polsce – oraz szeroka sieć bezpłatnych bankomatów – ponad 4 000 w całej Polsce. Dodatkowo, w miejscowościach, w których nie ma bankomatów Pekao lub należących do sieci Euronet emeryci i renciści będą mogli bezpłatnie wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów w  okolicy swojego miejsca zamieszkania. 
 
Aby otworzyć konto w Pekao nie trzeba już wychodzić z domu. Można złożyć wniosek o konto przez telefon lub internet, a kurier bezpłatnie dostarczy umowę pod wskazany adres klienta. Pracownicy Banku mogą także na życzenie klienta  umówić się z dogodnym dla niego miejscu oraz zając się zgłoszeniem do ZUS dyspozycji o przekazywanie świadczeń na numer konta bankowego.
 
– To pierwsza tak duża inicjatywa we współpracy ZUS, mająca na celu dotarcie do emerytów i rencistów oraz zaproponowanie im bezgotówkowego pobierania świadczeń z ZUS. Będziemy przekonywać, że korzystanie z banku jest bezpieczne i wygodne, a dodatkowo nie musi obciążać domowego budżetu. Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby spełniała oczekiwania i potrzeby tej ważnej grupy klientów szczególnie w zakresie poczucie bezpieczeństwa w domu i możliwości skorzystania z pomocy medycznej. Cieszy nas fakt, że zostaliśmy wybrani przez ZUS do przeprowadzenia wspólnie tego projektu. Liczba emerytów nie posiadających rachunku bankowego jest ciągle bardzo duża. To ważne, by prowadzić działania na rzecz zaproponowania im usług bankowych – podkreśla Wojciech Pantkowski, dyrektor Departamentu Klienta Detalicznego w Banku Pekao. 
 
W ramach umowy z ZUS Bank Pekao SA będzie mógł aktywnie zachęcać emerytów i rencistów do korzystania z usług Banku poprzez np. specjalne stoiska w lokalnych oddziałach ZUS i uczestniczenie w przedsięwzięciach ZUS skierowanych do tej grupy osób. Bank przygotowuje także specjalne materiały informacyjne, dostosowanie obsługi do niestandardowych wymagań świadczeniobiorców ZUS jak również szkolenia pracowników dedykowanych do ich obsługi. 

Źródło: Bank Pekao SA

Pożyczka internetowa

Nabici w citi przy kredytach hipotecznych
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY