1 lipca rozpoczyna się subskrypcja nowego, zagranicznego subfunduszu Global Partners Za…

pożyczka pozabankowa

1 lipca rozpoczyna się subskrypcja nowego, zagranicznego subfunduszu Global Partners Zabezpieczenia Aktywów 90 Sierpień, zarządzanego przez KBC Asset Management w Luksemburgu i reprezentowanego w Polsce przez KBC TFI SA. Uczestnik subfunduszu może skorzystać ze strategii inwestycyjnej, która pozwala na uzyskanie ponadprzeciętnego zysku oraz dąży do ochrony wartości aktywów na poziomie 90 proc. na koniec każdego roku funkcjonowania subfunduszu.

Global Partners Zabezpieczenia Aktywów 90 Sierpień to propozycja dla osób, które poszukują szansy na zysk, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka związanego z inwestowaniem w akcje. Fundusz stosuje mechanizm CPPI, czyli Constant Proportion Portfolio Insurance, który automatycznie dobiera proporcje inwestycji w akcje i obligacje do bieżącej sytuacji na rynku finansowym, aby zrealizować swoje cele. Jednocześnie, dzięki wycenie tytułów uczestnictwa
w każdy dzień roboczy w Luksemburgu i Belgii, subfundusz umożliwia ulokowanie środków lub zakończenie inwestycji w dowolnym momencie. Minimalna wpłata wynosi 5 tys. zł.

 

– Proponujemy naszym klientom nowoczesną i elastyczną strategię zarządzaną przez
24 godziny, 7 dni w tygodni. Taki mechanizm dotychczas był niedostępny na polskim rynku.
Po raz pierwszy inwestorzy będą mogli ulokować środki w subfunduszu mieszanym, lokującym aktywa w zagraniczne fundusze akcji i obligacji, przy z góry zdefiniowanym poziomie ochrony aktywów, będącym celem subfunduszu- mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku Polska.

 

Osoby, które zdecydują się na tą inwestycję, mają szansę na zyski charakterystyczne dla funduszy mieszanych, przy jednoczesnej ochronie 90 proc. wartości aktywów na koniec każdego roku funkcjonowania subfunduszu przy bezterminowym okresie inwestycji. Ponadto, uczestnicy mają możliwość skorzystania w okresie subskrypcji z lokaty pomostowej o oprocentowaniu 2,60 proc. w skali roku, dzięki czemu ich środki finansowe pracują nawet przed okresem rozpoczęcia funkcjonowania subfunduszu.

 

Global Partners Zabezpieczenia Aktywów Sierpień 90 będzie dostępny we wszystkich 223 oddziałach BNP Paribas Banku w Polsce. Subskrypcja potrwa do 29 sierpnia 2014 r.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

Warszawa Nieruchomości

Pożyczki pozabankowe na raty online
doradcy kredytowi

Co wybrać kredyt w banku czy pożyczkę pozabankową? Taki dylemat mają najczęściej osoby, które mają ograniczoną zdolność kredytową.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą od spraw kredytów gotówkowych.
Najczęściej osoby, które są przekonane, że nie mają szansy na kredyt w banku, dzięki pomocy doradcy kredytowego taki kredyt otrzymują.

Zapraszamy do kontaktu
DORADCA KREDYTOWY